Już tylko do końca czerwca 2024 roku pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnych badań w ramach programu „Profilaktyka 40 Plus” – przypomina Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie.

Program Profilaktyka 40 Plus ruszył 1 lipca 2021 roku. Jego wdrożenie miało m.in. na celu nadrobienie zaległości w badaniach profilaktycznych z okresu pandemii. Od tego czasu program był kilkukrotnie przedłużany, a ostatnio wprowadzono też zasadę, że po roku od ostatnich badań można wykonać je ponownie. Na Podkarpaciu program Profilaktyka 40 Plus realizuje na co dzień ponad sto przychodni, a wśród nich Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie.

Przypomnijmy, że chodzi o DARMOWY pakiet badań diagnostycznych dedykowanych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz pakietu wspólnego (szczegóły na ulotce poniżej). Ich wyniki mają ocenić kondycję zdrowia i pomóc wykryć chorobę zwłaszcza w swoim początkowym stadium rozwoju, kiedy nie daje ona jeszcze niepokojących objawów. Dzięki temu będzie można uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy.

Wszelkie informacje na temat programu uzyskacie w Centrum Medyczne Kormed
przy ul. T. Kościuszki 141/7 w Lubaczowie lub pod numerem telefonu – 16 632 03 10.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here