Fot. KPP w Lubaczowie.

W piątek (17.05), zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Jarosława Tokarczyka, dotychczas pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie podinsp. Krzysztof Farion, został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie.

W obecności kadry kierowniczej, z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie mł. insp. Artura Wasiuty, zastępca odebrał rozkaz personalny.

Komendant w imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych złożył swojemu Zastępcy gratulacje oraz życzył wielu sukcesów zawodowych – czytamy na stronie internetowej KPP w Lubaczowie.

Podinsp. Krzysztof Farion już wcześniej był związany z lubaczowską jednostką. Był Naczelnikiem Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, a następnie I Zastępcą Komendanta Powiatowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Podinsp. Krzysztof Farion to policjant odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here