Niezapomniana podróż do świata królowej Jadwigi i jej męża, Władysława Jagiełły, jest w zasięgu Twojej ręki. Na rynku wydawniczym pojawiła się już najnowsza książka Krzysztofa Konopki pt. „Hedvigis. Tom III Gwiazda Polaków”.

Autor zabiera czytelników w emocjonującą podróż w czasie do XIV-wiecznej Polski, gdzie panowała królowa Jadwiga i król Władysław. Nie brakuje pełnych niespodziewanych zwrotów akcji i interesujących postaci.

– Już teraz dołącz do autora i wybierz się w fascynująca podróż przez średniowieczną Polskę! Konflikty, zdrady, sojusze – poznaj losy królowej Jadwigi i poczuj dreszcz historii na własnej skórze! – zachęca Katarzyna Marach – Młodsza specjalistka ds. promocji i komunikacji Grupy Zaczytani.

Książka została wydana przez wydawnictwo Novae Res i jest już dostępna w sprzedaży, między innymi na stronie https://www.taniaksiazka.pl.

Krzysztof Konopka urodził się w 1999 roku w Lubaczowie. Swoją przygodę z rynkiem wydawniczym rozpoczął w 2015 roku debiutując książką dla dzieci „Powieść z krainy Pimpinelli”, której był również ilustratorem. Kolejne tomy jego twórczości ukazały się w następnych latach – drugi tom serii dla dzieci oraz powieść „Królewna i stokrotki”. Jednak to „Hedvigis” zdobywa obecnie serca czytelników, przenosząc ich w magiczną i pełną tajemnic atmosferę średniowiecznej Polski. Przypominamy, że II tom ukazał się w 2023 roku.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here