Poznaliśmy kadrę Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej na rozgrywki UEFA Regions Cup. Wśród zawodników powołanych przez trenera Dariusza Liana znalazło się czterech zawodników czwartoligowca z Lubaczowa.

Rywalizacja dla Podkarpackiego ZPN-u w UEFA Regions Cup rozpocznie się od pojedynku z ekipą lubelskiego ZPN-u. Mecz odbędzie się dziś (22.05) o godz. 17:00 na stadionie w Wiązownicy. Kolejnym rywalem będzie natomiast Małopolski ZPN, który zaplanowano na zaplanowano na 5 czerwca. Finał krajowy, na który pojedzie zwycięzca grupy odbędzie się 27-30 czerwca z udziałem czterech najlepszych reprezentacji.

Trener Dariusz Liana na pierwsze spotkanie powołał m.in. czterech zawodników czwartoligowego Pogoni-Sokoła Lubaczów. W kadrze znaleźli się: Dawid Król, Mateusz Gul, Kamil Rębisz i Michał Sitek. Oprócz nich na boisko wybiegną także zawodnicy innych drużyn naszego regionu: Konrad Buć, Oskar Majda (Spec Stal Łańcut), Karol Wajs (Karpaty Krosno), Krystian Wilk, Kamil Dybski (Izolator Boguchwała), Grzegorz Janiczak (KS Wiązownica), Jakub Siedlecki, Jakub Smoleń (Wisłoka Dębica), Marcin Sobol (Ekoball Stal Sanok), Krystian Kalemba (Cosmos Nowotaniec), Bartosz Siryk (Sokół Sieniawa), Hubert Siepierski (Błękitni Ropczyce), Adrian Nowak, Patryk Szczurek (Sokół Kolbuszowa Dolna), Kamil Janas (Polonia Przemyśl), Piotr Pindak (JKS Jarosław).

W drugiej połowie roku zwycięzca krajowych rozgrywek zagra w międzynarodowym turnieju strefowym, który będzie kwalifikacją do turnieju finałowego UEFA Regions’ Cup, który z kolei będzie miał miejsce w 2025 roku


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here