Elżbieta Łukaciewska i Marcin Piotrowski podczas kampanii wyborczej we wrześniu 2023 roku.

W najbliższy czwartek (23.05) o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się spotkanie z cyklu „Twój głos w Europie”. Wydarzenie jest organizowane przez kandydatów ubiegających się o mandaty w wyborach do Parlamentu Europejskiego europosłankę Elżbietę Łukacijewską oraz Marcina Piotrowskiego.

Spotkanie będzie miało formę warsztatów i dyskusji, koncentrujących się na kluczowych kwestiach związanych z bezpieczeństwem w Europie, Polsce oraz w lokalnej społeczności Lubaczowa. To doskonała okazja dla mieszkańców, aby dowiedzieć się więcej o zagrożeniach i sposobach ich unikania, a także aktywnie uczestniczyć w debacie na temat przyszłości naszego regionu i kraju w kontekście europejskim.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prelegenci przedstawią praktyczne informacje i porady, które mogą pomóc w ochronie przed różnymi rodzajami zagrożeń, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i społecznym.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 22 maja (czwartek)
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: Miejski Dom Kultury w Lubaczowie, sala nr 31
  • Organizatorzy: Europosłanka Elżbieta Łukacijewska i kandydat Marcin Piotrowski

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

16 komentarze

  1. A tak w ogóle czy będąc katolikiem mogę głosować na ludzi którzy chcą aborcji na życzenie, aborcja to przecież zabijanie nienarodzonych dzieci.
    To grzech i nie można popierać aborcji a następnie iść do kościoła i przyjąć,, komunię świętą,, bo wtedy popełnia się kolejny grzech.

  2. Kilka wątków jest do poruszenia. Szanowny n. Żadne Kali jest. Napisałem wprost jak sprawa wygląda. Jak mnie sie pewna grupa boi i próbuje odebrać mi wolność słowa to nie mój a ich problem.

    Babinicz vel polak2010. Mówisz jak można być katolikiem i popierać aborcji. A no tak jak Ty wspierasz PiS, które stosuje mowę nienawiści wobec sowich rywali i kończy się tak jak ostatnio na Słowacji. Czy to też nie jest grzech skoro taki święty wielece jesteś 😉

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here