LONGA ViVO: Zabiegi dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia 

1

W dzisiejszym świecie zdrowie i dobre samopoczucie są priorytetami dla wielu z nas. Firma LONGA ViVO oferuje szeroki zakres innowacyjnych zabiegów, które pomagają zadbać o siebie na wielu płaszczyznach. Dzięki swojemu doświadczeniu zapewniają kompleksowe zabiegi, która odpowiadają na różnorodne potrzeby. Jest to jedyne takie miejsce w naszym regionie, a firma oferuje bardzo atrakcyjne ceny na oferowane zabiegi.

Usługi, które oferuje LONGA ViVO dla swoich Klientów:

Komory Hiperbaryczne
Jedną z flagowych usług są komory hiperbaryczne, które umożliwiają efektywne wysycenie tkanek tlenem. Podwyższone ciśnienie w komorze hiperbarycznej sprawia, że tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, ale także zwiększa swoje stężenie w osoczu, układzie limfatycznym i płynie mózgowo-rdzeniowym. Dzięki temu tlen dociera do miejsc, które na co dzień są trudno dostępne, co wspomaga regenerację tkanek i poprawia ogólny stan zdrowia pacjentów.

Sauna na podczerwień
Sauna na podczerwień to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących sposobu na detoksykację organizmu. Technologia infrared pomaga usunąć toksyny, w tym metale ciężkie, z organizmu. Korzyści z korzystania z sauny na podczerwień są liczne: można stracić na wadze, zrelaksować się, złagodzić bóle, polepszyć krążenie oraz oczyścić skórę. Dzięki temu, regularne sesje w saunie przyczyniają się do poprawy ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Hipoterapia
W LONGA ViVO wierzą, że zdrowie to nie tylko fizyczność, ale także emocjonalne i psychiczne wsparcie. Hipoterapia, czyli rehabilitacja psychoruchowa z wykorzystaniem koni, jest jednym z naszych kluczowych programów. Jest to metoda, która może być stosowana niezależnie od wieku pacjenta, choć najczęściej wykorzystywana jest w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Kontakt z końmi pomaga pacjentom radzić sobie z lękiem, emocjami oraz komunikowaniem się ze światem.

Jazda Konna
Jazda konna to nie tylko przyjemność, ale również doskonały trening fizyczny. Podczas jazdy pracują różne grupy mięśni, zwłaszcza mięśnie łydek, ud oraz pośladków. Wzmacniane są również mięśnie górnej partii ciała. Regularna jazda konna pomaga spalać kalorie, wyszczupla ciało oraz poprawia ogólną kondycję fizyczną. Jest to forma aktywności, która przynosi korzyści zarówno fizyczne, jak i psychiczne, przyczyniając się do poprawy jakości życia.

Zapraszamy do skorzystania z usług LONGA ViVO i przekonania się, jak nowoczesne technologie i profesjonalna opieka mogą poprawić Twoje samopoczucie i jakość Twojego życia. Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Z usług firmy można skorzystać w Rotyskach – przysiółku wsi Kobylnica Ruska w Gminie Wielkie Oczy. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: +48 517 552 851


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here