W sobotę (18.05) wieczorem, we Wrocławiu, odbyła się 6. edycja międzynarodowego Drone Film Festival Poland, która przyciągnęła twórców prezentujących swoje dzieła stworzone za pomocą dronów. Wśród wyróżnionych artystów znalazł się Krystian Kłysewicz z Horyńca-Zdroju, który zdobył aż trzy prestiżowe statuetki.

Krystian Kłysewicz odebrał dwie nagrody za film „Narol – Naturalnie na Roztoczu”. Produkcja ta zajęła drugie miejsce w kategorii Happiness, ukazując piękno i radość płynącą z natury Roztocza Wschodniego. Dodatkowo, film zdobył specjalną nagrodę za najlepszą muzykę i dźwięk (autorstwa Marcina – brata Krystiana), co podkreśla wyjątkową jakość audiowizualną dzieła. Krystian otrzymał także główną nagrodę w kategorii zdjęciowej „New perspective”.

To nie pierwszy raz, kiedy twórczość Krystiana Kłysewicza zostaje doceniona na międzynarodowych festiwalach. Jego wcześniejszy film promocyjny o regionie Roztocza, „Dzień na Roztoczu: Ziemia Lubaczowska”, zdobył pierwszą nagrodę na jednym z poprzednich festiwali.

Nagrody zdobyte przez Krystiana Kłysewicza to wielkie wyróżnienie nie tylko dla samego twórcy, ale także dla regionu Roztocza Wschodniego. Filmy takie jak „Narol – Naturalnie na Roztoczu” przyciągają uwagę do pięknych terenów Polski, zachęcając turystów i miłośników przyrody do odwiedzenia tych miejsc.

Obejrzycie nagrodzony film:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. Gratulacje! Wszyscy przyzwyczailiśmy się do zdjęć i filmów Pana Krystiana, strach pomyśleć co by było gdyby go nie było.
    Powiat ma kręcić swój film promocyjny. Czy nasz król propagandy roztoczańskiej będzie jego realizatorem?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here