Fot. facebook.com/fundacjaotylii

2 czerwca wszyscy miłośnicy pływania oraz sportu mają okazję spotkać się z legendą polskiego sportu – Mistrzynią Olimpijską Otylią Jędrzejczak. W Lubaczowie odbędą się warsztaty Otylia Swim Tour.

Otylia Swim Tour to jednodniowe warsztaty edukacyjno-sportowe, które są przeznaczone zarówno dla młodych adeptów pływania, ich rodziców, trenerów jak i opiekunów. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali MOSIR (ul. Kopernika 22) oraz Aquasferze (ul. Hubala 21), gdzie uczestnicy będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności pływackie oraz zdobyć cenne wskazówki od Otylii Jędrzejczak.

Dla rodziców przewidziane są również interesujące wykłady, które poprowadzą dietetyk i psycholog. Całe wydarzenie zapowiada się nie tylko jako sportowe, lecz także edukacyjne i inspirujące dla wszystkich uczestników.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie projektu (https://fundacjaotylii.pl/otyliaswimtour/). Wystarczy wybrać „podświetlony” herb miasta Lubaczów. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć i przygotować na niezapomniany dzień z Otylią Jędrzejczak i jej zespołem. To będzie niecodzienna okazja do rozwoju, nauki i inspiracji dla wszystkich miłośników sportu i zdrowego trybu życia.

Na wydarzenie zaprasza Klub Pływacki „Rekin”.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here