W połowie sierpnia odbędzie się kolejna edycja największego festiwalu rockowego na Podkarpaciu. Przed publicznością Cieszanów Rock Festiwalu wystąpią prawdziwe gwiazdy!

Fani dobrej rockowej muzyki wyczekują już kolejnej edycji cieszanowskiego festiwalu. Każdego roku na skraj podkarpackiej części Roztocza ściągają ich nie tylko ciężkie brzmienia, ale również świetny klimat tej ogromnej imprezy plenerowej. Udanie zapowiada się także tegoroczna odsłona Cieszanów Rock Festiwalu, a potwierdzeniem tego jest obsada artystów, jaką zapowiedzieli już organizatorzy. Przed publicznością wystąpią: Kult, KSU, Łydka Grubasa, Closterkeller, Lej Mi Pół, Włochaty, Booze & Glory, Bohemian Betyars, Transgresja, Sexbomba, Pull The Wire i Zenek Kupatasa. To jednak nie wszystko, bo są jeszcze inni, nieogłoszeni przez organizatorów artyści.

Warte odnotowania jest to, że jak co roku, organizatorzy przewidzieli w planach swoich aktywności przegląd młodych kapel, którego zwycięzcy zagrają w 2025 roku na głównej scenie CRF.

Ostatnia edycja wydarzenia okazała się szczęśliwa dla zespołów: DENOI, NIEZNANY WYKONAWCA oraz OLGA MEDER + DOMOWNICY – to oni wygrali ubiegłoroczny Przegląd Kapel i wystąpią na głównej scenie CRF w 2024 roku – zapowiada Krystian Naparty z CKiS w Cieszanowie.

Cieszanów Rock Festiwal to tradycyjnie także dodatkowe aktywności dla uczestników. Działać będzie m.in. strefa CITY NGO, gdzie pojawiają się organizacje pozarządowe z całego kraju.

W chwili obecnej w sprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety koncertowe oraz bilety wstępu na pole namiotowe. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://crf.bilety24.pl.

Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2024.

Obserwujcie CRF na FB by być na bieżąco:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here