Na Dzień Dziecka do „Starego Parku” w Lubaczowie

1

Już dziś warto zacząć planować Dzień Dziecka dla swoich pociech. Jak sprawić naszym milusińskim radość i zapewnić im niezapomniane wspomnienia? Jedną z propozycji na spędzenie czasu jest udział w wydarzeniu organizowanym w „Starym Parku” w Lubaczowie. 1 czerwca od godziny 16.00 do 20.00 dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji.

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum.

Dla najmłodszych przygotowane zostaną darmowe dmuchańce, gigantyczne banki mydlane i klocki konstrukcyjne. Pojawią się animatorzy, jak również chodzące maskotki. Nie zabraknie turniejów, tworzenia komiksów, gier i zabaw. Dostępne będą także inne atrakcje, które zapewnią dzieciom całą masę rozrywki i świetnej zabawy.

Już teraz warto zaplanować udział w tym wydarzeniu i zapewnić swoim pociechom niezapomniany Dzień Dziecka w „Starym Parku” w Lubaczowie. To doskonała okazja, aby sprawić swoim dzieciom wiele radości i zapewnić im wyjątkowe wspomnienia, które będą wspominać przez wiele lat. Letnie popołudnie spędzone na zabawie i śmiechu z pewnością będzie najlepszym prezentem dla naszych najmłodszych.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here