ALAB laboratoria to najnowocześniejszych sieć laboratoriów diagnostycznych w Polsce, oferująca ponad 3500 badań diagnostycznych. W szerokim zakresie znajdują się nie tylko podstawowe badania, takie jak morfologia krwi, lecz także wysokospecjalistyczne testy na nietolerancje pokarmowe, markery nowotworowe, badania genetyczne, badania prenatalne, diagnostykę autyzmu, boreliozę czy alergie.

ALAB laboratoria ogólnopolska sieć laboratoriów analiz medycznych znajdujące się przy ulicy Konery 6 w Lubaczewie. Punkt jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-11:00. 

Regularne badania krwi to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim troska o siebie. Podstawowe badania krwi oraz regularne badania profilaktyczne mogą wykryć wiele chorób, które nie dają żadnych objawów we wczesnym stadium. Dzięki nim możliwe jest wczesne wykrycie chorób i wdrożenie odpowiedniego leczenia – informują diagności ALAB laboratoria.

W Punkcie Pobrań ALAB laboratoria realizowane jest także bezpłatne badania w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS”, dedykowane osobom powyżej 40. roku życia. Dostępne są pakiety badań dla kobiet i mężczyzn, a także pakiet wspólny. Głównym celem programu „Profilaktyka 40 PLUS” jest zapobieganie i wczesne wykrywanie chorób nie dających objawów w początkowym stadium.

Warto też wspomnieć, że w ALAB laboratoria praktycznie wszystkie badania można wykonać bez konieczności posiadania skierowania.

Materiał partnerski.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here