„Rzucili wszystko i przyjechali na Roztocze”, by z Klubem Nordic Walking SPRING z Horyńca-Zdroju spędzić dwa niezapomniane dni (11-12 maja). Dla uczestników rajdu był to aktywny wypoczynek połączony z nocowaniem w lesie.

Uczestnicy rajdu mieli okazję przejść malownicze szlaki w okolicach Roztocza, podziwiając piękno przyrody i ciesząc się bliskością lasu. Podróżowali wzdłuż Linii Mołotowa (Podemszczyzna, Polanka Horyniecka, Dziewięcierz, Horyniec-Zdrój). Nocleg w namiotach dodatkowo umożliwił im rozbicie obozowiska w otoczeniu przyrody, co zapewniło niezapomniane wrażenia i pełen relaks.

Wydarzenie było doskonałą okazją do oderwania się od codziennego zgiełku, odcięcia od technologii i poświęcenia czasu dla siebie i swojego zdrowia. Rajd był połączeniem aktywności fizycznej, wiedzy historycznej i przyrodniczo-leśnej. Jak relacjonują organizatorzy, łatwo nie było, bo uczestnicy przemierzać musieli nieutarte szlaki turystyczne.

Wydarzenie miało na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Rajd był organizowany w ramach zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”, które zostało dofinansowane przez Powiat Lubaczowski.

Galeria zdjęć, fot. Klub Nordic Walking Spring.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here