Wiemy kiedy odbędą się Dni Lubaczowa. Organizatorzy podali także, jakie gwiazdy wystąpią dla nas na scenie.

W tym roku Dni Lubaczowa odbędą się w połowie czerwca, dokładnie od 14-tego do 16-tego miesiąca. To tradycyjne święto miasta, które cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców i turystów. Organizatorzy już teraz potwierdzili, że na scenie pojawią się dwie gwiazdy, które z pewnością zachwycą wszystkich uczestników.

W piątek będziemy mieli okazję wysłuchać koncertu Mieczysława Szcześniaka, znanego i lubianego w Polsce muzyka. To artysta ceniony przez krytyków, uwielbiany przez swoją publiczność i szanowany przez branżę muzyczną. Oprócz pracy nad karierą solową współpracował z artystami, takimi jak: Anna Jurksztowicz, Majka Jeżowska, Kayah, Anna Maria Jopek, Lora Szafran, Natalia Kukulska, czy Edyta Górniak, z którą nagrał „Dumkę na dwa serca”. Zdobywca Bursztynowego Słowika, trzykrotny laureat Fryderyków. Jego znane hity to: „Całe życie czekam na ciebie”, „Bądź blisko”, „Za-czekam”, „O niebo lepiej”. Niezwykły głos Mieczysława Szcześniaka i niepowtarzalny styl z pewnością rozgrzeją atmosferę w pierwszym dniu Dni Lubaczowa.

Natomiast w sobotę wystąpi Mesajah. Polska gwiazda muzycznej sceny reggae zafunduje nam prawdziwą porcję pozytywnych wibracji i energii, które sprawią, że nikt nie będzie mógł usiedzieć na miejscu. Jego znane hity to m.in: „Każdego dnia”, „Lepsza połowa”, „Babilon”, „Do rana”, „Szukając szczęścia” (w duecie z Kamilem Bednarkiem), „Wolne”, „Ładna i cwana”, „Powiedz, kim byś był”.

Oprócz koncertów głównych wykonawców, podczas Dni Lubaczowa czekają nas również inne atrakcje, takie jak występy lokalnych zespołów i artystów oraz wiele innych niespodzianek.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here