W 27. kolejce rywalizacji podkarpackiej czwartej ligi Ekoball Stal Sanok podejmował u siebie Pogoń-Sokół Lubaczów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, głównie dzięki świetnej formie golkipera z Sanoka.

Pierwsza połowa spotkania minęła bez bramek, jednak obie drużyny miały swoje okazje. Już w drugiej minucie bramce gospodarzy zagroził Mateusz Jezierski, ale interwencja Dariusza Półkoszka z Ekoballu Stal pokrzyżowała mu plany. Nieco późnie Szymon Dziadosz również nie zdołał pokonać bramkarza z Sanoka. Napięcie wzrosło, gdy sędzia podyktował rzut karny dla drużyny z Lubaczowa. Przed szansą zdobycia bramki stanął niemal pewny egzekutor jedenastek z Lubaczowa Dawid Król, jednak znów świetną interwencją po raz kolejny popisał się bramkarz Ekoballu, nie dając się pokonać.

W drugiej połowie również obie ekipy miały swoje szanse, ale bramki nie padły. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Mimo remisu możemy być zadowoleni z punktu zdobytego na trudnym terenie, z trzecią drużyną w tabeli. Już w sobotę (11 maja) kolejna okazja do zdobycia ligowych punktów. Przed własną publicznością podejmować będziemy Wisłok Wiśniowa. Początek spotkania o godz. 17:00.