Z okazji Dnia Strażaka składam wszystkim Druhnom, Druhom oraz Strażakom PSP podziękowania za codzienną gotowość do niesienia pomocy oraz za zaangażowanie i ofiarność podczas akcji. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom – w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Życzę bezpiecznych powrotów z interwencji oraz dalszych osiągnięć w pracy zawodowej i działalności społecznej. Niech Opatrzność czuwa nad Wami w życiu codziennym, a Święty Florian otacza Was zawsze opieką.

Anna Schmidt
Poseł na Sejm RP

Serdecznie zapraszam do mojego biura poselskiego w Jarosławiu:
ul. Rynek 6, tel. 790 606 656, email: biuro_jaroslaw@annaschmidt.info

Śledź nas w Google News

Obserwuj elubaczow.com

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj