Znamy wyniki II Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym organizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Lubaczowie. Do plastycznej rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu lubaczowskiego

Konkurs, którego celem było upowszechnianie wiedzy na temat zdrowia psychicznego oraz promowanie dbania o nie, okazał się sukcesem. Prace konkursowe, w postaci plakatów, stanowiły wyraz kreatywności i zaangażowania uczestników, a jednocześnie przekazały istotne przesłanie o znaczeniu profilaktyki zdrowia psychicznego.

Najlepiej oceniono pracę stworzoną przez Gabrielę Dec ze Szkoły Podstawowej w Cieszanowie, która sięgnęła po zaszczytne pierwsze miejsce. Tuż za nią, na drugim miejscu, uplasowała się Emilia Faszczowa, uczennica Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju. Na trzecim stopniu podium stanęła Anna Kawalerska, reprezentująca Szkołę Podstawową w Łukawcu.

Oprócz zwycięzców, komisja konkursowa przyznała także wyróżnienia. Otrzymały je: Karolina Sopel i Anna Madej, uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie, oraz Lena Olejnik ze Szkoły Podstawowej w Oleszycach.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział oraz zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratulują i życzą dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej wiedzy i umiejętności.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here