Krzysztof Walicki, na zdjęciu - pierwszy z prawej.

Za nami Mistrzostwa Polski w strzelectwie terenowym HFT 2024. Z zawodów z podwójnym złotym medalem wrócił Krzysztof Walicki z Oleszyc.

Mistrzostwa Polski w strzelectwie terenowym HFT 2024 dobiegły końca. Zawody odbyły się nad malowniczym jeziorem Borowo, niedaleko Nowego Dworu Wejherowskiego, gdzie strzelcy rywalizowali o najwyższe laury. W rywalizacji świetnie zaprezentował się Krzysztof Walicki z Oleszyc. Zdobył dwa złote medale – indywidualnie w kategorii karabinów z odrzutem (HFT2), jak i w rywalizacji drużynowej, gdzie wspólnie z Tomaszem Gatlikiem, Wojtkiem Swachtą oraz Piotrem Kolmanem osiągnęli znakomite rezultaty. Dodatkowo, Walicki triumfował w obu eliminacjach Pucharu Polski PFTA, demonstrując swoje wyjątkowe umiejętności strzeleckie. Sam zainteresowany podkreślił, że weekend przyniósł mnóstwo wrażeń, a strzelanie w trudnych warunkach wietrznych stanowiło nie lada wyzwanie.

Sportowe osiągnięcia Krzysztofa Walickiego oraz innych zawodników, które są wynikiem ich determinacji i talentu, warto promować. Może to zachęcić kolejne osoby do podjęcia się strzelectwa pneumatycznego i odkrycia w nim nowych pasji i możliwości.

Galeria zdjęć, fot. mat. pryw.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here