Od 50 lat przekazują wiedzę i wartości kolejnym pokoleniom maluchów. Miejskie Przedszkole nr 1 „Kraina Uśmiechu” w Lubaczowie obchodziło wyjątkowy jubileusz. W piątek, 12 kwietnia, odbyła się uroczystość w Miejskim Domu Kultury, na której podsumowano działalność przedszkola.

Atmosfera była wyjątkowa, pełna radości i wzruszeń. Na miejscu pojawiło się wielu gości – rodzice, dziadkowie, absolwenci, przedstawiciele władz samorządowych, obecna i była kadra placówki oraz zaproszeni goście. Wszyscy składali życzenia i gratulacje z okazji tak ważnego jubileuszu. Uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania wszystkim zaangażowanym osobom za ich wkład w rozwój i funkcjonowanie „Krainy Uśmiechu”. Na scenie pojawili się także najważniejsi bohaterowie tego wydarzenia – dzieci. Ich występ był prawdziwą niespodzianką i wzruszającym momentem dla wszystkich zgromadzonych.

Miejskie Przedszkole nr 1 „Kraina Uśmiechu” od lat cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i mieszkańców Lubaczowa. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej, dbałości o rozwój dzieci oraz kreatywności w organizowaniu zajęć i wydarzeń, przedszkole stało się miejscem, gdzie każde dziecko może czuć się szczęśliwe.

Galeria zdjęć, fot. Robert Kryla.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here