W sobotę (06.04) mieszkańcy gminy Horyniec-Zdrój po raz kolejny włączyli się w Operację Czysta Rzeka. To wydarzenie, które co roku gromadzi społeczności lokalne, ma na celu oczyszczenie okolicznych rzek i terenów z nielegalnie wyrzucanych odpadów.

Tegoroczna edycja Operacji Czysta Rzeka była wyjątkowo udana dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Przystanek Horyniec, które zorganizowało aż cztery sztaby sprzątające. W marcu to mieszkańcy Werchraty i Prusia przystąpili do akcji, a teraz przyszła kolej na Nowy Brusno i Horyńec-Zdrój.

Wielkie brawa i uznanie należą się wszystkim, którzy wzięli udział w tej szlachetnej inicjatywie społecznej. Ich poświęcenie, determinacja i praca zespołowa są najlepszym przykładem na to, jak wspólnie możemy zadbać o nasze środowisko i przeciwdziałać problemowi zanieczyszczenia środowiska.

Dzięki zaangażowaniu społeczności lokalnych takie wydarzenia stają się nie tylko sposobem na poprawę stanu środowiska, ale także budują więzi społeczne i wzmacniają poczucie wspólnoty.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here