Fot. KP PSP w Lubaczowie.

W miniony piątek (05.04) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie odbył się ważny moment dla 40 słuchaczy. To właśnie tego dnia podsumowano pierwszą część Szkolenia Podstawowego dla Strażaków Ratowników OSP.

Od 22 marca ci młodzi ludzie poświęcali swój czas, ucząc się na platformie e-learningowej. Ich zaangażowanie i determinacja zostały wystawione na próbę, a egzamin teoretyczny był momentem, w którym mogli udowodnić swoją wiedzę i umiejętności.

Egzamin składał się z 50 pytań, które sprawdzały zarówno ich teoretyczną wiedzę, jak i praktyczne zrozumienie zagadnień związanych z działalnością ratowniczą. Dla tych młodych strażaków to był czas, aby udowodnić swoje przygotowanie do służby dla społeczności.

Egzamin teoretyczny jest jednym kroków na drodze do pełnienia tej szlachetnej roli. Dla tych młodych ludzi to dopiero początek ich drogi w służbie społeczności i ratowania życia.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom egzaminu ich wysiłku i zaangażowania. Teraz czas na dalsze szkolenie praktyczne i rozwijanie umiejętności, które przydadzą się w przyszłych akcjach ratowniczych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here