Nazywam się Bolesław Dydyk. Jestem wieloletnim nauczycielem i dyrektorem szkoły w Baszni Dolnej. Udzielam się w pracy organizacji pozarządowych. Przyszedł czas, abym swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności wykorzystał w Radzie Powiatu w Lubaczowie. Kandyduję z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego TRZECIA DROGA, z miejsca 4. w okręgu nr 2 (gminy: Lubaczów, Oleszyce, Stary Dzików, Wielkie Oczy).

Jestem głęboko przekonany, że razem możemy wiele uczynić, aby nasz powiat był jeszcze lepszym miejscem do życia dla wszystkich mieszkańców. Przez cały okres mojej działalności społecznej i zawodowej, zawsze miałem na celu aktywne działanie na rzecz naszego powiatu.

Moje kandydowanie jest obietnicą kontynuacji tej pracy, ale w jeszcze szerszym zakresie. Razem możemy sprawić, aby nasz powiat był lepszym miejscem do życia. Liczę na współpracę z Wami. Wasze opinie i pomysły są dla mnie bardzo ważne. Tylko razem, jako społeczność zjednoczona wokół wspólnych celów, możemy osiągnąć rzeczy wielkie. Razem zbudujmy lepszą przyszłość Powiatu Lubaczowskiego!

Jako Radny chciałbym realizować następujący program:
– wspieranie rozwoju szkół ponadpodstawowych i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z naszego powiatu,
– wspieranie rozwoju infrastruktury dróg powiatowych z chodnikami i ścieżkami rowerowymi oraz właściwe ich utrzymanie w sezonie zimowym,
– ścisła współpraca z przedsiębiorcami w zakresie rozwoju ich firm,
– wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz integracji i promowania lokalnych społeczności,
– promocja walorów turystycznych i krajobrazowych naszego powiatu,
– działania na rzecz podniesienia jakości pracy szpitala powiatowego poprzez pozyskanie nowej kadry medycznej oraz zakup nowoczesnego sprzętu medycznego,
– modernizacja linii kolejowej do Jarosławia i Bełżca.

Każdy dla mnie jest ważny. Z góry dziękuję za każdy głos oddany na moją kandydaturę.

Bolesław Dydyk

Materiał KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.