Marzysz o kąpieli, która zapewni Ci relaks po ciężkim dniu, w estetycznej i nowoczesnej łazience? Niewątpliwie zagwarantuje to kabina prysznicowa wyposażona w czarny zestaw prysznicowy. Czarna armatura staje się coraz popularniejsza i znalazła uznanie wśród projektantów wnętrz. Nic w tym dziwnego! Jest elegancka, efektowna i często bardzo praktyczna.

Wyposażenie kabiny prysznicowej

Wyposażenie kabiny prysznicowej w odpowiednie akcesoria to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa. Z jednej strony muszą być ładne i pasować do stylu wnętrza, a z drugiej powinny spełniać oczekiwania funkcjonalne. W co powinna być wyposażona kabina prysznicowa? Niewątpliwie warto dobrać do niej stabilny drążek prysznicowy, trwały wąż oraz słuchawkę z regulacją strumienia wody. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup gotowego zestawu prysznicowego. Aranżując nowoczesną łazienkę, musisz zdecydować, czy chcesz zestaw prysznicowy podtynkowy czarny, czy klasyczny, ścienny czarny zestaw prysznicowy. Pamiętaj! Od dokonanego wyboru będzie zależeć wygląd Twojej łazienki, a przede wszystkim komfort kąpieli. Nowoczesne wyposażenie kabiny prysznicowej stanowi też deszczownica lub panel z hydromasażem. Dodatkowo możesz zdecydować się na koszyki i półki, które pozwolą zachować porządek pod prysznicem.

Rozwiązania do dużej i małej łazienki

Aranżujesz nowoczesny pokój kąpielowy? Zapewne w Twojej głowie pojawia się pytanie, jaką kabinę wybrać? Zarówno do małej, jak i dużej łazienki znakomitym rozwiązaniem będzie kabina walk-in z odpływem liniowym lub gotowy zestaw kabiny i brodzika. W zależności od kształtu łazienki można zamontować w rogu pomieszczenia modele kwadratowe lub półokrągłe. W przypadku nowoczesnego stylu sprawdzą się drzwi prysznicowe, ścianki i kabiny z efektownymi czarnymi szprosami. Jeśli chcesz postawić na funkcjonalność i komfort kąpieli, zdecyduj się na czarny zestaw prysznicowy z deszczownicą. Co to jest? To kompletny system prysznicowy, który zawiera dwie główne części: deszczownicę zamontowaną na suficie lub na ścianie oraz tradycyjną baterię prysznicową. Deszczownica to duża głowica prysznicowa, zazwyczaj okrągła lub kwadratowa, która rozprasza wodę na dużej powierzchni, dając uczucie delikatnego deszczu. Jest to odmienne doświadczenie od tradycyjnego strumienia wody z prysznicowej głowicy.

Zestaw prysznicowy czarny natynkowy czy podtynkowy?

Większość z nas zastanawia się jaki zestaw prysznicowy wybrać? Czy lepszym wyborem będzie zestaw natynkowy, czy podtynkowy? Główną różnicą między nimi  jest sposób, w jaki elementy są zamontowane: wewnątrz ściany (podtynkowo) lub na zewnątrz (nadtynkowo). Każda z tych metod ma swoje zalety i wady, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniej instalacji dla siebie. Jeśli zamierzasz przeprowadzić powierzchowny remont łazienki, to zestaw natynkowy będzie zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem. Przy generalnym remoncie warto rozważyć instalację podtynkową. Miłośnicy minimalizmu i nowoczesnego stylu instalują zestaw prysznicowy podtynkowy czarny. W tym przypadku  z pewnością należy liczyć się z nieco większymi kosztami i większym nakładem pracy, jednak efekt wizualny jest tego wart. Musisz wiedzieć również o tym, że oba dostępne warianty wyróżniają się trwałością, niezawodnością i modnym designem.

Ceny zestawów czarnych prysznicowych

Zestaw prysznicowy czarny jest dostępny w wersji matowej i błyszczącej. Ile kosztuje? Przedział cenowy jest bardzo rozległy, dzięki czemu każdy dopasuje model do swoich wymagań oraz przeznaczonego budżetu. Wszystko zależy od marki, zastosowanych technologii, zabezpieczeń, funkcjonalności i wykorzystanych materiałów. Polecamy sprawdzonych producentów, takich jak Corsan, Novoterm, Omnires i Rea. Gwarantujemy, że produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie jest to zestaw kupowany na jeden sezon! Zapewniamy, że posłuży Ci wiele lat.

Artykuł sponsorowany.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here