W sieci właśnie pojawił się spot promujący Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. Film prezentuje nie tylko ofertę edukacyjną placówki, ale także ukazuje jej dynamiczną atmosferę oraz pasję w pracy z uczniami.

Spot, który można zobaczyć na kanale YouTube placówki, przenosi widza w świat lekcji, projektów oraz rozwoju osobistego. Ujęcia przedstawiające zaangażowanie nauczycieli oraz entuzjazm uczniów wzbudzają pozytywne emocje i zachęcają do bliższego poznania oferty edukacyjnej liceum.

Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie od lat cieszy się uznaniem za wysoki standard nauczania i indywidualne podejście do uczniów.

Zachęcamy do obejrzenia spotu:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. ja wspominam LO dobrze. miałem super wychowawce, niestety juz swietej pamięci, bardzo fajnych przyjaciol i szczerze powiem tak jeszcze na rok bym wrocil do liceum. oczywiście z dzisiejszym rozumem 😉 człowiek byl taki beztroski,niby juz dorosly ale tu juz cwaniaka zgrywal ..ech byly to czasy. jak mawiaja nasi sąsiedzi – to se ne vrati Pane Havranek. a to juz prawie 20 lat

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here