W minioną niedzielę (24.03) na zbiorniku „Pod Młynem” w Lubaczowie odbyły się emocjonujące zawody wędkarskie o „Puchar Prezesa Koła”. To wydarzenie otworzyło sezon wędkarski Koła „Hutnik” z Lubaczowa.

W kategorii spławikowej zwycięzcą okazał się Andrzej Witkiewicz, który zgromadził imponujące 4460 punktów. Na drugim miejscu uplasował się Paweł Zając z wynikiem 4060 punktów, a trzecie miejsce zajęła Roman Dutkiewicz, który uzyskał 3000 punktów.

W kategorii feeder najlepszy okazał się Waldemar Szymeczko, zdobywając imponujące 7740 punktów. Na drugim miejscu uplasował się Gniewomir Greń z wynikiem 6570 punktów, a trzecie miejsce przypadło Jakubowi Kropiowskiemu, który uzyskał wynik 4140 punktów.

Zawody przebiegły w miłej atmosferze, a duch sportowej rywalizacji był wyczuwalny na każdym kroku. Sędzią głównym zawodów był Henryk Koziej. Po zakończeniu zawodów udekorowano zwycięzców pamiątkowymi pucharami i dyplomami, po czym wszyscy uczestnicy mogli skosztować ciepłego poczęstunku.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział i zapraszają do kolejnych zawodów organizowanych przez Miejskie Koło Hutnik.