Dotychczasowy Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba, po raz trzeci został wybrany na to stanowisko. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów wybrało również nowy Zarząd, w którym jako Wiceprezes ds. organizacyjnych, zasiądzie Józef Ozimek.

W sobotę (23.03) w Rzeszowie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Podkarpackiego ZPN, w którym wzięło udział 158 delegatów. Ci wybrali władze swojej organizacji na kolejną kadencję. Prezesem nadal pozostał 58-letni Mieczysław Golba, który w piłce nożnej działa od blisko 30 lat, a w Podkarpackim ZPN jest od momentu jego powstania, czyli od 2000 roku. Wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa, a od 2016 roku jest jego prezesem. Ponadto M. Golba w 2018 roku wszedł do zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, a w 2021 roku został wybrany na wiceprezesa PZPN ds. zagranicznych.

W dwudziestoosobowym Zarządzie ZPN na kolejną kadencję ponownie znalazł się wieloletni prezes Victorii Stary Dzików Józef Ozimek, który jest prezesem Podokręgu ZPN w Jarosławiu. W Zarządzie ZPN zasiada on od 2016 roku, a od 2020 roku pełni funkcję Wiceprezesa.

Oprócz wyborów do Zarządu podczas Walnego Zebrania ustępujący Zarząd przedstawił sprawozdanie z czteroletniej działalności, wręczono też kilkudziesięciu osobom odznaczenia PZPN oraz Podkarpackiego ZPN.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here