W minioną sobotę (16.03), przedstawiciele kilkunastu klubów z powiatu lubaczowskiego otrzymali wsparcie w postaci voucherów na zakup sprzętu sportowego. To efekt współpracy firmy Tomadex i Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Vouchery zostały uroczyście wręczone w Starym Dzikowie przez prezesa Podkarpackiego ZPN Mieczysława Golbę, oraz wiceprezesa Józefa Ozimka, w obecności wójta gminy Tomasza Jabłońskiego. To wydarzenie było wyjątkową okazją dla lokalnych klubów sportowych, które mogły skorzystać z tej inicjatywy wspierającej rozwój sportu na terenie powiatu lubaczowskiego.

Dzięki otrzymanym voucherom, kluby mają możliwość dokonania zakupu różnorodnego sprzętu sportowego w sklepie internetowym sponsora, w tym piłek, strojów meczowych oraz innych akcesoriów niezbędnych do prowadzenia treningów i rozgrywek.

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Vouchery trafią do wszystkich klubów uczestniczących w rozgrywkach organizowanych przez Podkarpacki ZPN, również tych, które nie posiadają drużyn seniorskich, ale ich drużyny występują w oficjalnych rozgrywkach, np. rozgrywkach młodzieżowych czy futsalu.

Zadowolenia z otrzymanych voucherów nie kryją przedstawiciele klubów.

Serdecznie dziękujemy firmie Tomadex oraz Podkarpackiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie. To dla nas ogromna pomoc i motywacja do dalszego rozwoju naszej działalności sportowej. Dzięki tym voucherom będziemy mogli wyposażyć naszą drużynę w niezbędny sprzęt oraz zapewnić naszym zawodnikom jeszcze lepsze warunki do treningów i rozgrywek – mówi Rafał Dudzic z Football Academy Pogoń-Sokół Lubaczów.

Wsparcie firm takich jak Tomadex ma istotne znaczenie dla rozwoju sportu lokalnego, umożliwiając klubom sportowym zwiększenie dostępu do niezbędnego sprzętu oraz podnosząc jakość prowadzonych treningów i rozgrywek. Inicjatywy takie jak ta są ważnym elementem budowania wspólnoty sportowej oraz promowania aktywności fizycznej wśród mieszkańców regionu.

Galeria zdjęć, fot. Podkarpacki ZPN.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here