W niedzielę (17.03) w Cieszanowie rozegrano jubileuszowy XXX Memoriał im. Stanisława Mazurka. Do siatkarskiej rywalizacji zgłosiło się trzy drużyny.

Memoriał Stanisława Mazurka to nie tylko sportowe widowisko, ale również wyjątkowe wydarzenie upamiętniające zasługi i pamięć o lokalnym sportowcu. Turniej ten jest hołdem dla Stanisława Mazurka, którego życie i karierę sportową przerwała tragiczna śmierć. Od 1994 roku, kiedy to po raz pierwszy odbyła się ta impreza, Memoriał cieszy się uznaniem i prestiżem w regionie.

Do rywalizacji w jubileuszowej edycji przystąpiło trzy zespoły: Młode Dizle Stary Dzików, Zdrój Horyniec oraz Czarni Oleszyce. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, a na boisku padły następujące wyniki:

Młode Dizle Stary Dzików – Zdrój Horyniec 1:2
Czarni Oleszyce – Młode Dizle Stary Dzików 2:1
Zdrój Horyniec – Czarni Oleszyce 1:2

W końcowej tabeli najlepiej wypadli Czarni Oleszyce, przed horynieckim Zdrojem i zespołem ze Starego Dzikowa. Dodatkowo wyróżnienie MVP (Najbardziej Wartościowy Gracz) trafiło w ręce Mateusza Nieckarza z drużyny Czarni Oleszyce, który swoją grą zachwycił zarówno kolegów z boiska, kibiców, jak i sędziów.

Galeria zdjęć, fot. CKiS w Cieszanowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here