Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego serdecznie zaprasza ósmoklasistów oraz ich rodziców na Dzień Otwarty. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą placówki i poczuć jej atmosferę.

Dzień Otwarty zaplanowano na 9 kwietnia (wtorek). Wtedy to w placówce od godziny 9:00 będzie można zapoznania się z ofertą kształcenia w klasach Technikum i Branżowej Szkole I stopnia, poznać specyfikę kształcenia zawodowego, zobaczyć profesjonalnie oraz innowacyjnie wyposażone pracownie, a także bazę dydaktyczną. To jednak nie wszystko, bo uczniowie i nauczyciele zadbają także by odwiedzający szkołę poczuli jej prawdziwą i przyjazną atmosferę.

Harmonogram dnia otwartego:
9:00 – powitanie uczestników (aula szkoły),
9:15 do ok. 12:00 – pokaz synchronicznej obsługi kelnerskiej, zwiedzanie obiektu szkolnego, zapoznanie się z ofertą kształcenia, udział w konkursach, pokazach, zajęciach ruchowych,
12:00 – zwiedzania indywidualne.

Dobry, konkretny zawód to znakomita inwestycja w przyszłość i szansa odniesienia sukcesu na rynku pracy – pisze Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach zachęcając do uczestnictwa w Dniu Otwartym.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here