Zespół Pogoni-Sokoła Lubaczów bardzo dobrze rozpoczął wiosenną rundę rozgrywek podkarpackiej czwartej ligi. W niedzielę (10.03) na Stadionie Miejskim podopieczni trenera Konrada Wójtowicza ograli Igloopol Dębica 3:0.

Na powrót do piłkarskiej rywalizacji po zimowej przerwie z niecierpliwością czekali nie tylko zawodnicy Pogoni-Sokoła, ale również kibice, którzy licznie pojawili się na trybunach. Jedni i drudzy Stadion Miejski opuszczali zadowoleni, bo miejscowi wygrali spotkanie 3:0.

Pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej połowy, a jej autorem z rzutu karnego był Kacper Rop. Kolejne trafienie w 59. minucie zanotował Szymon Dziadosz, który skorzystał z celnego podania Kamila Matofija. Dzieło zwieńczył, w samej końcówce spotkania, pięknym strzałem z dystansu Dawid Król.