Fot. Sanitex Silver Team Lubaczów, arch.

Przed nami finałowa kolejka Amatorskich Lig Piłki Siatkowej w Lubaczowie sezonu 2023/2024. W niedzielę (10.03) rozegrane zostaną ostatnie spotkania i rozdane puchary.

W męskiej tabeli sytuacja jest już jasna – liderem są Czarni Oleszyce, którzy już teraz cieszą się z tytułu mistrzowskiego. Drużyna zapewniła sobie taką pozycję podczas ostatniego pojedynku z horynieckim Zdrojem, wygrywając mecz 3:1, zawodnicy przesądzili końcowe losy całego sezonu. Po tej porażce Zdrój uplasował się na drugim miejscu, a trzecie przypadło zespołowi ze Starego Dzikowa. W niedzielę Czarni zagrają z Dzikowem, ale wynik spotkania nie będzie miał już wpływu na układ w tabeli.

Emocji możemy się spodziewać natomiast w rozgrywkach kobiecych, bo tu sytuacja jest znacznie bardziej niepewna. Mistrzostwo ligi nadal pozostaje otwarte, a rozstrzygnięcie nastąpi dopiero w niedzielnym starciu pomiędzy Gold Team Lubaczów a LBC SQUAD. Drużyna LBC SQUAD, aby zachować pozycję lidera w tabeli, musi wygrać dwa sety, podczas gdy ekipa Gold Team Lubaczów, aby stanąć na podium, musi zrobić to pewnie 3:0. Nawet w tej sytuacji, ostateczne pozycje będą musiały być ustalone na podstawie bilansu „małych punktów”.

Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki do kibicowania i wspierania swoich ulubionych drużyn w ostatniej kolejce ALPS 2023/2024! Początek rywalizacji o godz. 13:00 w hali MOSiR w Lubaczowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here