Gmina Horyniec-Zdrój kontynuuje inwestycje w rozwój swojej infrastruktury drogowej. W piątek (01.03) przekazano plac budowy i ogłoszono rozpoczęcie zadania pn. „Przebudowa dróg na terenie gminy Horyniec-Zdrój”. W ramach zadania wyremontowanych zostanie 16 odcinków dróg.

Nowa inwestycja ma na celu poprawę jakości dróg na obszarze całej gminy i przyczyni się do zwiększenia komfortu mieszkańców oraz poprawy warunków bezpieczeństwa na drogach. Rozpoczęcie prac planowane jest na marzec bieżącego roku, a zakończenie zaplanowano na październik. Całkowita wartość inwestycji wynosi imponującą kwotę 2 667 522,92 zł. Wykonawcą przedsięwzięcia została firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Tomaszowa Lubelskiego.

W ramach zadnia przebudowanych zostanie 16 dróg na terenie całej gminy m. in. ul. Słoneczna, ul. Zielona, 2 odcinki na ul. Armii Krajowej, 2 odcinki dróg w Werchracie, dwa w Radrużu, oraz droga gminna w miejscowości Krzywe – informuje gmina Horyniec-Zdrój.

Inwestycja ta stanowi kolejny krok w rozwoju ziemi horynieckiej oraz potwierdza zaangażowanie władz lokalnych w realizację gminnych inwestycji.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. Bardzo udana kadencja waszego wójta. Wykorzystał możliwości i skorzystała infrastruktura, kultura i NGO. Miło patrzeć jak przebiega współpraca mimo poglądów. Takich gospodarzy pozazdrościć – brawo Panie Robercie i szacunek!

  2. Wójtowi horynieckiemu dużo sprzyjało.
    Ale po tym jak PiS przegrał wybory, to teoretycznie jeszcze lepsze warunki dla takich gmin jak Horyniec się zapowiadają. Najgorzej będą mieć ci, gdzie rządził będzie PiS, Stary Dzików, Wielkie Oczy podejmą decyzję, czy będą poza „obiegiem”. Pewnie reszta nie będzie związana z pisem.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here