Ten koncert zadedykowany będzie nie tyko kobietom i z pewnością zapadnie długo w pamięci. W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, 8 marca, wystąpi Magda Steczkowska. Zaprezentuje utwory, które znalazły się w jej albumie „SeriaLove”.

Artystka przedstawi niezwykłe interpretacje piosenek z polskich seriali oraz najpiękniejsze utwory o miłości. To wydarzenie, które zachwyci wszystkich miłośników jej talentu i doskonałego wokalu. Magda Steczkowska to artystka, która potrafi poruszyć serca słuchaczy swoim głosem i emocjonalnym wykonaniem. Jej interpretacje są pełne pasji, głębokich emocji i niezapomnianego uroku.

W czasie koncertu w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie będzie można usłyszeć zarówno przeboje ze znanych polskich seriali, które na zawsze zapadły w pamięć widzów (takich jak Klan, Rodzinka.pl, Czterdziestolatek, Jan Serce czy Matki żony i kochanki) jak i piękne piosenki o miłości, które poruszają serca słuchaczy. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w niezwykłej atmosferze, delektując się wyjątkowymi dźwiękami i niepowtarzalnym klimatem stworzonym przez Magdę Steczkowską, która gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Nie przegap okazji, by celebrować Dzień Kobiet w towarzystwie tak wyjątkowej artystki jak Magda Steczkowska.

Bilety w cenie 40 zł nabyć można w kasie MDK. W dniach 1-3 marca czynna ona będzie w godz. 15.00-18:45, a w dniach 4,6 i 7 marca w godz. 8:30-14:00 oraz 8 marca od godz. 16:30.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here