Sportowe emocje połączone z akcją charytatywną – to czeka nas podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej „Old Boys” o Puchar Burmistrza Lubaczowa. Zawody rozegrane zostaną w sobotę (02.03) w hali sportowej MOSiR w Lubaczowie. Start o godzinie 10:00.

Do zmagań na boisku przystąpią zespoły reprezentujące różne miejscowości i regiony, zapowiadając widowiskowe pojedynki. Wśród uczestników znajdą się: Traper Lubaczów, Polak Team, RWKS Sparta Biłgoraj, Oldboye Laszki, Oldboye Horyniec-Zdrój, Roztocze oraz Nowojaworowsk z Ukrainy.

Jednak turniej nie będzie wyłącznie okazją do sportowej rywalizacji. Ma on także ważny wymiar charytatywny. Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla Huberta – chłopca objętego opieką systemu Hospicjum Domowego. Hubert cierpi na wiele schorzeń, m.in. opóźniony rozwój psychoruchowy, chorobę Wiedemanna-Steinera, padaczkę oraz wiele innych. Codzienne życie malucha oraz jego rodzinę obarczone jest licznymi trudnościami, zarówno finansowymi, jak i organizacyjnymi.

Zapraszamy wszystkich do udziału w turnieju oraz wsparcia akcji charytatywnej. Każda pomoc jest cenna i może przyczynić się do poprawy życia Huberta i jego rodziny.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here