W sobotę (24.02) hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej stała się areną zaciętych zmagań piłkarskich. Tego dnia odbyła się kolejna edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Seniorów Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów.

Tegoroczny turniej był wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy w historii w rozgrywkach wzięło udział aż 8 drużyn. Na boisku rywalizowały dwa zespoły „START” Lisie Jamy, „ZRYW” Młodów, „WALTER” Opaka, „PIAST” Antoniki, „GRANICZNI” Krowica Hołodowska, „HURAGAN” Basznia Dolna oraz „ROLNIK” Wólka Krowicka. Mecze toczyły się w intensywnym tempie, z podziałem na dwie grupy i czas trwania 2 x 10 minut.

W emocjonującym finale drużyna LKS „ROLNIK” Wólka Krowicka pokonała LKS „HURAGAN” Basznia Dolna rezultatem 2:1, zdobywając tym samym główną nagrodę. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa LKS „START” Lisie Jamy, która w meczu o brązowy medal pokonała drużynę LKS „GRANICZNI” Krowica Hołodowska wynikiem 5:1.

Po zakończeniu meczów, Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, osobiście wręczył wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy oraz piłki nożne za udział w turnieju. Zwycięska drużyna otrzymała puchar oraz talon na zakup sprzętu sportowego o wartości 1000 zł, a drużyny zajmujące II i III miejsce również zostały uhonorowane odpowiednio pucharami i talonami na zakupy.

Dodatkowo, sędziowie i kapitanowie drużyn wybrali najlepszych graczy turnieju. Tytuł „Najlepszego Bramkarza” przypadł Bartoszowi Kornadze z drużyny zwycięskiej, natomiast „Najlepszym Strzelcem” po raz drugi z rzędu został Jakub Tokarz z LKS „HURAGAN” Basznia Dolna, który zdobył 6 goli dla swojego zespołu.

Turniej nie tylko dostarczył wielu emocji i sportowych wrażeń, ale także okazał się doskonałą okazją do integracji społeczności lokalnej poprzez wspólną pasję jaką jest piłka nożna.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Lubaczów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here