Przed nami czas podjęcia jednej z najważniejszych decyzji dotyczących przyszłości naszych pociech – wybór szkoły czy przedszkola, które zapewni im najlepszą edukację i rozwój. Chcąc pokazać rodzicom i dzieciom swoją atmosferę i ofertę Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu zorganizowała w piątek (23.02) Dzień Otwarty pod hasłem „Smerfy”.

Dni otwarte przyniosły nie tylko radość i entuzjazm dzieci oraz rodziców, ale także wyraźne przekonanie, że to miejsce działa jako prawdziwa oaza nauki i rozwoju. Podczas wydarzenia, które odbyło się pod hasłem „Smerfy”, rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli niepowtarzalną okazję poznać szkołę, przedszkole oraz rozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i specjalistami (pedagogiem, pedagogiem specjalnym, logopedą), odkrywając jednocześnie niezwykły klimat tej placówki.

Społeczna Szkoła Podstawowa w Załużu, kontynuując swoją rekrutację od 9 lutego do 31 marca, gorąco zachęca wszystkich zainteresowanych rodziców do zapoznania się z jej wyjątkową ofertą. Posiadając ogrodzony teren zielony, boisko oraz plac zabaw, zapewnia bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do nauki oraz zabawy dla wszystkich uczniów.

W ramach swojego programu edukacyjnego, placówka oferuje nie tylko standardowe zajęcia dydaktyczne, ale także szereg innowacyjnych inicjatyw, takich jak udział w pilotażowym programie „Dwujęzyczni od przedszkola” oraz zajęcia z rytmiki i ogólnorozwojowe w ramach kampanii „Rusz się po zdrowie…” z Fitness Klub Batuka. Dla najmłodszych uczniów przygotowane są również zdrowe posiłki bogate w warzywa i owoce, zapewniając tym samym wszechstronny rozwój dzieci już od najmłodszych lat.

Ponadto, placówka kładzie szczególny nacisk na rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów poprzez bezpłatne zajęcia dodatkowe, takie jak język angielski, religia, logopedia, zajęcia rytmiczno-taneczne oraz zajęcia plastyczno-artystyczne. Kadra placówki, doświadczona i kreatywna, wykorzystuje najnowsze metody pracy, tworząc inspirujące i przyjazne środowisko edukacyjne.

Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców do zapoznania się z jej ofertą i dołączenia do tej wspaniałej społeczności edukacyjnej.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Mielnik.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here