Ruszyły powiatowe eliminacje do XVI Przeglądu Scenicznego Twórczości Dziecięcej „Szkolne Prezentacje Artystyczne”. 10 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie uczestnicy starać się będą o przepustkę do Gali Finałowej w Przemyślu.

Konkurs jest doskonałą okazją dla młodych osób do zaprezentowania swoich pasji i talentów. Skierowany jest on do uczniów szkół podstawowych i średnich. W Lubaczowie, w czasie eliminacji powiatowych wyłonione zostaną najlepsze występy, które otrzymają nominację do udziału w finale. Jury wybierze jednego autora inscenizacji, dwóch tancerzy oraz czterech wokalistów. Lista laureatów opublikowana zostanie 11 kwietnia na stronie internetowej MDK w Lubaczowie.

Finał Regionalny Przeglądu odbędzie się 17 kwietnia w sali Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Na scenie zaprezentują się najlepsi z najlepszych artystów szkolnych z całego regionu.

Zgłoszenia do etapu powiatowego przyjmowane są do 5 kwietnia. Szczegóły, regulamin i karty zgłoszeń dostępne są pod linkiem: https://mdklubaczow.pl.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here