Burmistrz Zdzisław Zadworny, arch.

W gminie Cieszanów szykuje się nam powtórka wyborczej rywalizacji z 2018 roku. O stanowisko burmistrza w kwietniowych wyborach mają znowu rywalizować – obecny burmistrz Zdzisław Zadworny i Wiesław Kudyba.

Zdzisław Zadworny to wieloletni i rozpoznawalny w regionie samorządowiec, który od lat kieruje gminą Cieszanów. Cieszy się opinią stabilnego lidera, a uznanie wśród mieszkańców zyskał dzięki umiejętności współpracy z całą społecznością. Zadworny, startujący po raz kolejny z lokalnego Komitetu Wyborczego Wyborców GMINA CIESZANÓW, podkreśla, że kluczem do sukcesu gminy jest stabilność, merytoryczna praca oraz zespołowość. Jak sam mówi „gmina Cieszanów nie potrzebuje eksperymentów, tylko sprawdzonych metod i ludzi”.

Jego rywalem po raz kolejny będzie Wiesław Kudyba, który tym razem startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców RAZEM DLA GMINY CIESZANÓW. Mimo nieudanego startu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w poprzednich wyborach (Wiesław Kudyba zdobył 1429 głosów, a Zdzisław Zadworny 1781), nie poddaje się i stawia ponownie na rywalizację o fotel burmistrza. Wiesław Kudyba ma 58 lat, jest żonaty, w chwili pracuje jako zastępca Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej.

Wybory samorządowe zaplanowane są na 7 kwietnia.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

12 komentarze

    • Pan Zadworny bardzo dobry polityk , nie można tego.mu odmówić ułożył sobie wszystkie spółki gminne, urząd i uzależnił od siebie . Wystarczy się przyjrzeć kto tam pracuje. Urzędnicy z obawy o własne stanowiska będą głosować na Pana Zadwornego. W Cieszanowie pewnie nie zdobędzie większości gdyż akurat tutaj się nic nie dzieje dla ludzi wystarczy przypomnieć oświetlenie ulic i jak to ludzie po ciemku szli na pasterkę pomimo interwencji kilkukrotnej radnych. Obietnice już słyszeliśmy czyli przetwórnia jakieś więzienie a tym czasem staw w PGR się będzie modernizować po raz 5 . No Pan Kudyba to chyba jednak za mała siłę przebicia ma nad zniewolony lud. Jednak mieszkańcy Kowalówki, Żukowa czy Chotylubia mogliby się zastanowić czy warto dalej wybierać tego samego Burmistrza i tych samych radnych

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here