W sobotę (17.02) w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach odbyła się kolejna edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych. O Puchar Wójta Gminy Lubaczów rywalizowało pięć drużyn.

Turniej służb mundurowych, otwarty przez Wójta Gminy Lubaczów Wiesława Kapela, zgromadził pięć drużyn reprezentujących różne formacje mundurowe: Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, Placówkę Straży Granicznej w Lubaczowie, Placówkę Straży Granicznej w Horyńcu-Zdroju, Oddział Celny w Budomierzu oraz Oddział Gminnego Związku OSP RP w Lubaczowie. Rozgrywki toczyły się w systemie „każdy z każdym”.

Po zaciętych pojedynkach (szczegółowe wyniki poniżej), zwycięzcą turnieju została drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, zdobywając tytuł „Mistrza” oraz Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny: Oddział Celny w Budomierzu, Placówka Straży Granicznej w Lubaczowie, Oddział Gminnego Związku OSP RP w Lubaczowie oraz Placówka Straży Granicznej w Horyńcu-Zdroju.

Najlepszym strzelcem turnieju został Grzegorz Furgała z drużyny Oddziału Celnego w Budomierzu, który zdobył 7 goli. Tytuł „Najlepszego Bramkarza” przypadł Jakubowi Tomaszewskiemu z drużyny KP PSP w Lubaczowie.

Podczas uroczystego zakończenia wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz piłki nożne, a trzy najlepsze drużyny odebrały puchary. Ponadto, wyróżniono „Najlepszego Strzelca” oraz „Najlepszego Bramkarza” specjalnymi statuetkami.

Dziękujemy wszystkim drużynom, trenerom i sędziom za wspaniałą, sportową rywalizację, a Dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach  za przygotowanie sali i poczęstunek – czytamy w relacji gminy Lubaczów.

Oto szczegółowe wyniki turnieju:
KP PSP w Lubaczowie – Placówka SG w Horyńcu-Zdroju 2:1
Oddział Celny w Budomierzu – Oddział Gminnego Związku OSP RP w Lubaczowie 1:2
Placówka SG w Lubaczowie – KP PSP w Lubaczowie 1:2
Oddział Celny w Budomierzu – Placówka SG w Horyńcu Zdroju 6:0
Placówka SG w Lubaczowie – Oddział Gminnego Związku OSP RP w Lubaczowie 2:1
KP PSP w Lubaczowie – Oddział Celny w Budomierzu 2:2
Placówka SG w Lubaczowie – Placówka SG w Horyńcu 2:1
KP PSP w Lubaczowie – Oddział Gminnego Związku OSP RP w Lubaczowie 3:1
Oddział Celny w Budomierzu – Placówka SG w Lubaczowie 2:1
Oddział Gminnego Związku OSP RP w Lubaczowie – Placówka SG w Horyńcu Zdroju 4:2

Galeria zdjęć, fot. Gmina Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here