Chcesz wysłuchać interesujących historii oraz poznać arkana sztuki poetyckiej – Leszka Wójcika? Koniecznie przyjdź 22 lutego do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie. Tam o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z poetą, które gwarantuje niezapomniane przeżycia dla wszystkich entuzjastów literatury.

Ten wszechstronny artysta, absolwent geografii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studium dziennikarskiego PAT, przez prawie trzydzieści lat dzielił się swoją pasją jako nauczyciel geografii. Obecnie prowadzi fascynujące wycieczki i angażuje się w tworzenie tekstów jako copywriter.

Leszek Wójcik jest autorem pięciu tomików poetyckich. Jego prace można znaleźć w cenionych czasopismach literackich, takich jak „Życie Literackie”, „Odra”, „Metafora” czy „Twórczość”. Jego talenty zostały docenione przez szerokie grono czytelników i krytyków. Wielokrotnie uhonorowany w licznych konkursach literackich, zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, Leszek Wójcik zyskał reputację utalentowanego poety.

Spotkanie autorskie z Leszkiem Wójcikiem to znakomita okazja, by bliżej poznać twórczość autora. Uczestnicy będą mieli szansę wysłuchać interesujących historii oraz poznać tajniki sztuki poetyckiej.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here