Do udziału w spotkaniu zachęca poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska.

W najbliższy piątek (23.02) Lubaczów stanie się miejscem wyjątkowych inspiracji i ciekawych dyskusji. W Miejskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie z cyklu „Z Kobietami o Kobietach”.

Motywem przewodnim spotkania będzie hasło „Skuteczność, empatia i zaangażowanie. Czy pomaganie to zawsze domena kobiet?”, a dyskusja toczyć się będzie wokół tematu dotyczącego roli kobiet w społeczeństwie, ich umiejętności oraz wpływu na otaczającą rzeczywistość. Czy skuteczność, empatia i zaangażowanie są cechami charakterystycznymi dla kobiet? Czy pomaganie innym zawsze należy do domeny kobiet? To tylko niektóre z pytań, na które będą szukać odpowiedzi podczas tego spotkania.

Oto filmowa zapowiedź tego wydarzenia:

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 23 lutego 2024 r. (piątek)
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas Bandrowskiego w Lubaczowie

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

11 komentarze

  1. Obejrzałem fotorelację z tego spotkania. Zmiana szyldu z Forum Społeczno-Gospodarczego (przybudówka PSL) na Powiatowa Inicjatywa Wyborcza (przybudówka PO) nic nie da. Frekwencja na spotkaniu fatalna. Przy całym szacunku, kandydatki są bez szans. Cóż, godzą się robić za króliczki Piotrowskiego. On ma ambicje, by zmieniać świat. One tylko powiat. Wszystko i tak będzie po staremu. Megalomania i nachalny PR w social mediach nic nie dadzą. Nie mają żadnych struktur. Gdyby mieli, na zdjęciach z eventu byłoby więcej osób. Na osiemnastkach, w wiejskich świetlicach jest lepsza frekwencja. Szkoda, przydałaby się jakaś prawdziwa feministka z jajami w radzie powiatu. A tak znowu będziemy mieli nadreprezentację nauczycielek i urzędniczek, które od prawie trzydziestu lat zmieniają tylko fryzury. Pod fryzurą ciągle to samo.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here