Przed nami kolejny wieczór pełen inspiracji, rozrywki i niespodzianek. XI edycja Wieczoru Kobiet odbędzie się 3 marca w hali widowiskowo-sportowej przy SP w Oleszycach.

Organizatorzy obiecują wyjątkowy wieczór, który zadowoli wszystkie uczestniczki. W programie przewidziano wiele atrakcji, które mają za zadanie dostarczyć niezapomnianych doznań oraz inspiracji dla wszystkich pań.

Panel wykładowy i konsultacje ze specjalistami

Dla tych, które poszukują ciekawych informacji i praktycznych wskazówek, organizatorzy przygotowali panel wykładowy oraz możliwość konsultacji ze specjalistami. Będzie to doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy i rozwinięcia swoich zainteresowań.

Koncert zespołu „Gitarą i piórem”

Muzyka ma niepowtarzalną moc, dlatego wieczór uświetni koncert zespołu „Gitarą i piórem”. Przyjemne dźwięki i magiczna atmosfera koncertu z pewnością umilą wieczór wszystkim obecnym.

Stand-up: Aniela z Podlasia

Czy jesteście gotowe na dawkę śmiechu i pozytywnej energii? Na scenie pojawi się znana i lubiana Aniela z Podlasia, która zapewni wszystkim niezapomniane chwile wypełnione humorem i optymizmem.

Losowanie nagród i inne niespodzianki

Atrakcji nie zabraknie także poza głównymi punktami programu. Uczestniczki będą miały szansę na wygranie fantastycznych nagród w losowaniu oraz skorzystanie z innych niespodzianek przygotowanych specjalnie na tę okazję.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here