W minioną niedzielę (11.02) w hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie odbyła się druga edycja turnieju piłkarskiego Sanitex Cup. W rywalizacji wzięło udział sześć drużyn.

Do rywalizacji w kategorii młodzików młodszych (rocznik 2012) stanęły następujące drużyny: Akademia Piłkarska Stal Rzeszów, Akademia Futbolu Wiązownica, BKS Biłgoraj, K.S. Hetman Zamość, SFK YANIV Ivano-Frankowe i gospodarze Football Academy Pogoń-Sokół Lubaczów. System rozgrywek opierał się na spotkaniach „każdy z każdym”, gdzie czas jednego meczu wynosił 18 minut. Po zaciętej rywalizacji, klasyfikacja końcowa turnieju przedstawiała się następująco:

  1. 1. BKS Biłgoraj
  2. 2. Akademia Piłkarska Stal Rzeszów
  3. 3. SFK YANIV Ivano-Frankowe
  4. 4. Football Academy Pogoń-Sokół Lubaczów
  5. 5. K.S. Hetman Zamość
  6. 6. Akademia Futbolu Wiązownica

Należy podkreślić, że każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar oraz medal za udział w turnieju. Ponadto, trenerzy wybrali w każdym zespole najlepszego zawodnika, który został uhonorowany tytułem MVP.

Podczas trwania turnieju, organizatorzy zapewnili także liczne atrakcje dla uczestników. To wszystko sprawiło, że Sanitex Cup 2024 był nie tylko sportowym wydarzeniem, ale także doskonałą okazją do integracji oraz wspólnej zabawy.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Mielnik.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here