Walentynki to dla dzieci okazja do wyrażenia uczuć dla bliskich im osób. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Cieszanowie pomogły w tym kreatywne warsztaty w Pracowni Orange Makerspace.

Na zajęciach, które odbyły się w dniu Walentynek, dzieci miały okazję wykazać się swoją kreatywnością i umiejętnościami manualnymi, tworząc urocze serduszka w formie breloczków. Cała akcja odbyła się w przyjaznej atmosferze, a uczestnicy, pod okiem opiekunów, mogli dać upust swojej wyobraźni i fantazji.

W tym wydarzeniu wzięły udział trzy grupy dzieci, łącznie ponad 40 osób. Każde dziecko otrzymało wcześniej wycięte serduszka, wykonane przy użyciu plotera laserowego. Ich zadaniem było ozdobienie ich, nadanie im barw i charakteru, ponieważ miały trafić w ręce bliskich im osób, jako wyjątkowy prezent walentynkowy.

Inicjatywa ta nie tylko umożliwiła dzieciom spędzenie miło czasu w twórczy sposób, ale także pozwoliła im poczuć radość dzielenia się miłością i wyrażania uczuć w szczególny sposób, charakterystyczny dla tego wyjątkowego dnia. Wydarzenie to z pewnością pozostanie w ich pamięci na długo, a wykonane przez nich serduszka staną się wyjątkowymi prezentami dla bliskich.

Galeria zdjęć, fot. MBP w Cieszanowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here