W gminie Horyniec-Zdrój tegoroczne ferie zimowe tradycyjnie nie były nudne. W ciągu dwóch tygodni dzieci miały okazję uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, które nie tylko dostarczały rozrywki, ale także rozwijały ich zainteresowania i umiejętności.

W pierwszym tygodniu ferii, Gminna Biblioteka Publiczna w Horyńcu-Zdroju zorganizowała szereg atrakcyjnych zajęć dla dzieci. Przez ten czas uczestnicy mieli okazję poznać wirtualną rzeczywistość, co stanowiło niezwykłą przygodę odkrywania nowych światów. Ponadto, dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością, przygotowując słodkości w postaci żelowych cukierków oraz pracując nad własnymi hobbitowymi domkami. To niezwykłe doświadczenie, które rozwijało umiejętności manualne oraz zachęcało do odkrywania nowych pasji.

W drugim tygodniu ferii, Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju kontynuował serię ciekawych zajęć dla dzieci. Podczas warsztatów uczestnicy tworzyli urocze serduszkowe łapacze snów oraz kartki walentynkowe, które mogli podarować swoim bliskim. Dodatkowo, dzieci miały okazję wziąć udział w spacerze do Państwa Marcickich, gdzie odbyło się ognisko. Nie zabrakło też niezwykłej atrakcji, jaką było poznanie tajemnic maszyny do wypalania laserowego, prezentowanej przez Pana Tomka. Każde dziecko miało także możliwość stworzenia personalizowanego długopisu oraz otrzymania magnesu ze swoją podobizną, co stanowiło wyjątkową pamiątkę z ferii.

Na zakończenie KOLOROWYCH FERII, wszystkie dzieci wraz z opiekunami wybrały się do kina w Jarosławiu, gdzie mogły wspólnie obejrzeć wybrany film i spędzić czas w miłej atmosferze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które oddają atmosferę fantastycznych i pełnych przygód ferii w gminie Horyniec-Zdrój.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here