Fot. Pogoń-Sokół Lubaczów

Po trzydniowych (09-11.02) zmaganiach w Wilkowicach, drużyna Pogoni-Sokoła Lubaczów osiągnęła wielki sukces podczas Mistrzostw Polski U-17. Niebiesko-biało-niebiescy zajęli zaszczytne czwarte miejsce.

Turniej nie rozpoczął się najlepiej bo od grupowej porażki 3:2 z Polonią 1912 Leszno. Później było już znacznie lepiej. Podopieczni Sebastiana Zająca i Roberta Kurosza wygrali w grupie 2:0 z Rekordem Bielsko-Biała i zremisowali 1:1 Futsal WDA Świecie. Fazę pucharową turnieju rozpoczęli od wygranej 4:1 z Progresem Warszawa, by później nieznacznie (2:1) ulec gospodarzom GLKS Wilkowice. Wynik ostatniego meczu (porażka 5:2 z SMS Orlik Przemyśl) sprawił, że zespół Pogoni-Sokoła uplasował się tuż za podium.

Niezwykle ważną rolę w naszej ekipie odegrał Sławomir Żuk, który nie tylko został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, ale także przyczynił się do sukcesów swojego zespołu na boisku.

Dla całej drużyny i sztabu szkoleniowego to wyjątkowy sukces, który pokazuje, że ciężka praca i determinacja są kluczowymi elementami osiągnięcia celu.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz trenerom tego znaczącego sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć na przyszłość!

Zespół Pogoni-Sokoła wystąpił w składzie: Łukasz Głuszyk, Jakub Malec, Mikołaj Młodowiec, Sławomir Żuk, Norbert Sopel, Maciej Iwanejko, Patryk Żak, Piotr Meder, Mateusz Sysak, Sebastian Meder, Karol Kolbuszewski, Bartosz Mazur.
Trenerzy: Sebastian Zając, Robert Kurosz


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here