Piątkowy (09.02) wieczór był niezapomnianym przeżyciem dla wielu miłośników w Lubaczowie. Sala Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K. Komedy wypełniła się po brzegi, tworząc wyjątkową atmosferę podczas koncertu „BLUES REWRITE – Gdzie historia spotyka się z teraźniejszością”.

Wydarzenie, zorganizowane przez gminę Lubaczów, zgromadziło komplet publiczności, przed którą wystąpili uznani artyści – Ewelina Flinta, Maciej Balcar i Eskaubei (spoken word) wraz z fantastycznymi muzykami: Damianem Kuraszem, Piotrem Rychlecem, Tomaszem Nowakiem, Januszem Demkowiczem i Wojciechem Fedkowiczem. W ich wykonaniu wybrzmiały najlepsze utwory Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej.

Występ gwiazd wieczoru poprzedził koncert Zespołu „Aquarius” z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie pod kierownictwem Andrzeja Kindrata, który wprowadził publiczność w wyjątkowy bluesowo-rockowy nastrój.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w koncercie, tworząc niepowtarzalną atmosferę. To właśnie Wasze wsparcie i entuzjazm sprawiły, że ten wieczór był wyjątkowy i niezapomniany.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Michalski.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here