Czwartoligowy klub Pogoń-Sokół Lubaczów rozpoczął w piątek (09.02) dziewięciodniowy obóz przygotowawczy w Rado Resort w Woli Chorzelowskiej. To kluczowy etap dla drużyny, która stara się jak najlepiej przygotować do wiosennej rundy rozgrywek.

Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy Pogoni-Sokoła w trakcie obozu będą skupiać się na intensywnych treningach, analizie taktycznej oraz budowaniu formy fizycznej. Obóz w Rado Resort to doskonała okazja, aby pod okiem trenerów skorygować błędy, doskonalić umiejętności oraz wzmocnić zespół przed kolejnymi wyzwaniami.

Wiodącym celem jest odpowiednie przygotowanie drużyny do udanego startu w wiosennej rundzie rozgrywek. Po trudnej jesiennej części sezonu, Pogoń-Sokół Lubaczów ma ambicję poprawić swoje wyniki i wywalczyć awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Obecność w Rado Resort to nie tylko ciężka praca na treningach, ale także budowanie więzi wewnątrz zespołu oraz integracja zawodników. Dzięki wspólnym wyzwaniom i trudom, drużyna ma szansę jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie, co będzie miało istotne znaczenie w trudnych momentach rozgrywek.

W obozie, oprócz kadry szkoleniowej, uczestniczą zawodnicy: Tomasz Siryk, Kacper Ważny, Mateusz Gul, Sebastian Duda, Kamil Rębisz, Michał Sitek, Maciej Grabowski, Jakub Szczybyło, Mikołaj Młodowiec, Krystian Basznianin, Kacper Rop, Vladyslav Roslyakov, Lucas Guedes, Kamil Matofij, Jakub Lorenc, Sebastian Kot, Dawid Król, Grzegorz Gawle, Sławomir Żuk, Maciej Kulczycki, Paweł Hass i Szymon Dziadosz.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here