We wtorek (06.02) członkowie lubaczowskiego Oddziału Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich oraz zaproszeni goście spotkali się na tradycyjnym noworocznym spotkaniu. Wydarzenie było doskonałą okazją do podsumowania minionego roku oraz przedstawienia planów na przyszłość.

Spotkanie rozpoczęło się serdecznym przywitaniem wszystkich uczestników przez panią Prezes Marię Magoń, która przedstawiła również główne cele i zadania stowarzyszenia na nadchodzący rok. Członkowie mieli okazję poznać plany dotyczące upamiętnienia dziedzictwa kresowego oraz planowanych działań kulturalnych i edukacyjnych.

Goście zaproszeni na spotkanie złożyli serdeczne życzenia noworoczne oraz wyrazili gotowość do współpracy w realizacji celów stowarzyszenia. Ich obecność i wsparcie zostały bardzo docenione przez członków TMLiKPW.

Podczas spotkania nie zabrakło również elementów artystycznych. Przy akompaniamencie pana Mariana Kowalskiego, uczestnicy śpiewali piosenki kresowe, lwowskie oraz biesiadne, co dodatkowo wzbogaciło atmosferę tego wydarzenia.

Lubaczowski Oddział Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich kontynuuje swoją działalność, angażując się w ochronę i promocję dziedzictwa kulturowego oraz historycznego regionu lwowskiego i kresowego. O nowych inicjatywach oraz wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

Galeria zdjęć, fot. TMLiKP.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here