Ewelina Flinta, Maciej Balcar i Bartłomiej „Eskaubei” Skubisz wystąpią w Lubaczowie. W piątek (9.02) w Państwowej Szkole Muzycznej zaprezentują unikalne, autorskie aranżacje i muzyczne koncepcje utworów z repertuaru grupy Breakout.

To będzie niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć znane i lubiane utwory Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy oraz zespołu Breakout w zupełnie nowych wersjach. Wokalne partie będą wykonywane przez Ewelinę Flintę – jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek oraz Macieja Balcara – wieloletniego członka grupy Dżem oraz autora projektów bluesowych. Niecodziennym elementem koncertu będzie udział rapera Bartłomieja „Eskaubei” Skubisza. Jego teksty wzbogacą oryginalne piosenki grupy Breakout, dodając im nowy, świeży wymiar.

Przed koncertem zaplanowano występ młodzieżowego Zespołu AQUARIUS z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie pod kierownictwem Andrzeja Kindrata.

Bilety na koncert będzie można nabyć od 1 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubaczowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00. Cena biletu wynosi 40 złotych. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 16 632 14 61 lub poprzez e-mail: gok.lubaczow@gmail.com.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Lubaczów, a partnerami są Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie oraz Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie.

PZ, elubaczow.com, mat. pras


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

8 komentarze

  1. tak,tylko przyjdzie jakas zabawa to wszystko mówi że disco polo to be a wypija parę kieliszków to znają,słowa, melodie, taka hipokryzja. to zamiast szczerze powiedzieć że ok na co dzień tej muzyki nie słucham ale na zabawie lubię to walą w balona

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here