To już kolejny finał WOŚP w Cieszanowie i Gorajcu. Przed nami koncerty, trening sportowy, pokaz tańca z ogniem i dużo więcej. Organizatorzy zadbali także o atrakcje dla najmłodszych.

Nadchodzi weekend pełen dobrej zabawy, muzyki i charytatywnego zaangażowania! W dniach 27-28 stycznia (sobota-niedziela) gmina Cieszanów po raz kolejny stanie się sercem działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotujcie się na niesamowite wydarzenia, które łączą pokolenia i pomagają potrzebującym!

Orkiestrowa aktywność rozpocznie się o godzinie 10:00, kiedy to z Gorajca wyruszy wyprawa po malowniczym Roztoczu. Natomiast wieczorem, o 18:00, Gorajec stanie się miejscem magicznego spotkania z Teatrem Ognia, a na scenie miejscowego Chutoru specjalny zagra zespół NAVAHE. To będzie prawdziwa rockowa Wigilia Finału WOŚP, pełna energetycznej muzyki, fascynujących widowisk i pozytywnej energii ludzi!

Niedziela to czas, kiedy cała społeczność gminy Cieszanów zaangażuje się w Finał WOŚP! Wolontariusze będą obecni we wszystkich miejscowościach, zbierając środki na szczytny cel. Wielki Finał WOŚP Cieszanów rusza od godziny 16:00 w budynku Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. Tu spotkanie rozpocznie się od „Zdrowego Otwarcia”, czyli rozgrzewki z Katarzyną Świzdor, by przekształcić się w cykl występów artystycznych i koncertów. Będą także licytacje i światełko do nieba.

O cieszanowskim finale WOŚP można było usłyszeć m.in. na antenie TVP3 Rzeszów.

Szczegółowy program znajduje się na plakacie:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here